Keratynowe prostowanie włosów

Odpowiedając na potrzeby naszych klientek, do zakresu usług wprowadzimiśmy keratynowe prostowanie włosów, zwane także „Brazylijskim Keratynowym prostowaniem włosów“. Jest to zabieg przede wszystkim prostujący skręt i eliminujący puszenie się włosów ale także polecany przy odbudowie lub wzmacnianiu struktury włosa.
Zabieg polega na wprowadzeniu  za pomocą ciepła, odżywczej keratyny pod łuskę włosa. Do zabiegu nie są używane żadne żrące substancje czy niezdrowe środki chemiczne, dzięki czemu włosy są dodatkowo odżywione, nawilżone i ślniące. Stają się grubsze i zdrowsze.
W lookAsrt Studio stosujemy najwyższej klasy produkty do keratynowego prostowania włosów marki NOUAR z linni czekoladowej o przyjemnym i niedrażniącym zapachu. Formuła wzbogacona została o D-panthenol, czekoladę, keratynę, naturalne silikony oraz aktywne substancje nawilżające.Przekształca suche i zniszczone włosy tak, aby stały się wzmocnione, nawilżone i bardziej odporne na uszkodzenia. Efekt wyprostowanych włosów, utrzymuje się do 4 miesięcy.